Bekendmaking beslissing omgevingsvergunning

Elke beslissing inzake omgevingsvergunningen wordt ter inzage gelegd. Gedurende de bekendmakingsperiode kunnen de volledige dossiers en de genomen beslissingen ingekeken worden via het Inzageloket of bij de dienst Ruimte (enkel op afspraak).

Overzicht bekendmakingen beslissingen

  • Gemeentelijk dossiernummer: OV2026_0101
  • Aanvrager: Kristof Bergeman, Stationstraat 211, 8890 Moorslede
  • Ligging: Stationstraat 211, 8890 Moorslede
  • Onderwerp: verbouwen en uitbreiden van bestaande rijwoning - gewijzigd ontwerp - regularisatie
  • Datum beslissing: 31 augustus 2026 
  • Bekendmaking: 9 september 2026 tot en met 8 oktober 2026
  • Bevoegde overheid: college van burgemeester en schepenen Moorslede
  • Gemeentelijk dossiernummer: OV2026_0100
  • Aanvrager: DEMUYNCK BOUW NV, Iepersestraat 120, 8890 Moorslede
  • Ligging: Iepersestraat 15A, 8890 Moorslede
  • Onderwerp: het bouwen van een eengezinswoning na het slopen van een bestaande loods
  • Datum beslissing: 31 augustus 2026 
  • Bekendmaking: 9 september 2026 tot en met 8 oktober 2026
  • Bevoegde overheid: college van burgemeester en schepenen Moorslede
  • Gemeentelijk dossiernummer: OV2026_0067
  • Aanvrager: SIMKAT BV, Breulstraat 24, 8890 Moorslede
  • Ligging: Breulstraat 24, 8890 Moorslede
  • Onderwerp: het uitbreiden van een bakkerij en het regulariseren van een bijgebouw
  • Datum beslissing: 31 augustus 2026 
  • Bekendmaking: 9 september 2026 tot en met 8 oktober 2026
  • Bevoegde overheid: college van burgemeester en schepenen Moorslede
  • Gemeentelijk dossiernummer: OV2026_0102
  • Aanvrager: Karel Deleye, Menensesteenweg 8, 8890 Moorslede
  • Ligging: Menensesteenweg 8, 8890 Moorslede
  • Onderwerp: het verbouwen en uitbreiden van een woning
  • Datum beslissing: 31 augustus 2026 
  • Bekendmaking: 9 september 2026 tot en met 8 oktober 2026
  • Bevoegde overheid: college van burgemeester en schepenen Moorslede
  • Gemeentelijk dossiernummer: OV2026_0012
  • Aanvrager: Gemeentebestuur Moorslede, Marktplaats 1, 8890 Moorslede
  • Ligging: Waterstraat zn, 8890 Moorslede
  • Onderwerp: uitkijktoren
  • Datum beslissing: 6 augustus 2026 
  • Bekendmaking: 29 augustus 2026 tot en met 12 oktober 2026
  • Bevoegde overheid: college van burgemeester en schepenen Moorslede
  • Gemeentelijk dossiernummer: OV2026_0119
  • Aanvrager: Dieter Kindt, Slypsstraat 2C, 8890 Moorslede
  • Ligging: Slypsstraat 2C, 8890 Moorslede
  • Onderwerp: het aanleggen van een niet overdekt zwembad
  • Datum beslissing: 25 augustus 2026
  • Bekendmaking: 2 september 2026 tot en met 1 oktober 2026
  • Bevoegde overheid: college van burgemeester en schepenen Moorslede
  • Gemeentelijk dossiernummer: OV2026_0078
  • Aanvrager: VA MO, Strobomestraat 28, 8890 Moorslede
  • Ligging: Dadizeelsestraat 15, 8890 Moorslede
  • Onderwerp: verbouwen van woning en bouwen huiselijke kinderopvang
  • Datum beslissing: 25 augustus 2026
  • Bekendmaking: 2 september 2026 tot en met 1 oktober 2026
  • Bevoegde overheid: college van burgemeester en schepenen Moorslede
  • Gemeentelijk dossiernummer: OV2026_0096
  • Aanvrager: Geoffrey Desot, Meensesteenweg 191, 8890 Moorslede
  • Ligging: Meensesteenweg 187 - 189, 8890 Moorslede
  • Onderwerp: bouwen van opslagloods
  • Datum beslissing: 25 augustus 2026
  • Bekendmaking: 2 september 2026 tot en met 1 oktober 2026
  • Bevoegde overheid: college van burgemeester en schepenen Moorslede
  • Gemeentelijk dossiernummer: OV2026_0094
  • Aanvrager: Ferdi Van Simaeys, Zilverbergstraat 43, 8890 Moorslede
  • Ligging: Zilverbergstraat 43 en 45, 8890 Moorslede
  • Onderwerp: verbouwen van een woning met wijzigen aantal woongelegenheden (van 2 naar 1)
  • Datum beslissing: 18 augustus 2026
  • Bekendmaking: 26 augustus 2026 tot en met 24 september 2026
  • Bevoegde overheid: college van burgemeester en schepenen Moorslede
  • Gemeentelijk dossiernummer: OV2026_0088
  • Aanvrager: Marnick Dewulf, Oude Heirweg 23, 8890 Moorslede
  • Ligging: Oude Heirweg 23, 8890 Moorslede
  • Onderwerp: aanpassing verhardingsstructuur inrit garages
  • Datum beslissing: 18 augustus 2026
  • Bekendmaking: 26 augustus 2026 tot en met 24 september 2026
  • Bevoegde overheid: college van burgemeester en schepenen Moorslede
  • Gemeentelijk dossiernummer: OV2026_0095
  • Aanvrager: Bart Dumoulein, Menenstraat 18, 8890 Moorslede
  • Ligging: Menenstraat 18, 8890 Moorslede
  • Onderwerp: het verbouwen en uitbreiden van een woning
  • Datum beslissing: 18 augustus 2026
  • Bekendmaking: 26 augustus 2026 tot en met 24 september 2026
  • Bevoegde overheid: college van burgemeester en schepenen Moorslede

Downloads

Naar top